Dodaj opinię
Hania
13.07.2022 r.
Uczęszczałam na wiele zajęć z języka angielskiego i miałam różnych nauczycieli (także native speakerów), ale dopiero po zajęciach z Moniką naprawdę dostrzegam poprawę w tym jak konstruuję zdania, jakich zwrotów używam i z jaką łatwością chcę uczyć się więcej. Zajęcia to nie tylko gramatyka, ale mocny nacisk na praktyczne zastosowanie języka, a także mnóstwo tematów up to date ;) Poza tym sama Monika przekazuje mnóstwo pozytywnej energii, więc po męczącym dniu zajęcia z angielskiego lepsze niż piąta z rzędu kawusia :)
Jarek
31.08.2021 r.
Jak na angielski to tylko w Perfect Skills! Wielokrotnie uczęszczałem do Pani Moniki na zajęcia i nigdy nie wyszedłem rozczarowany. Bardzo dobre i ciekawe ćwiczenia. Lekcje prowadzone dynamicznie i w pozytwnej atmosferze. Polecam!
BEATA
26.07.2019 r.
Serdecznie polecam szkołę Perfect Skills! Zakres świadczonych przez Panią Monikę usług jest na wysokim poziomie. W sposób profesjonalny i dostępny potrafi przekazać wiedzę. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem różnych technik, które w łatwy i przyjemny sposób umożliwiają przyswojenie wiedzy. Myślę, a nawet jestem przekonana, że Pani Monika wykonuje swój zawód z pasji a nie z konieczności, stąd tylu zadowolonych klientów!
Piotr
18.08.2017 r.
Wiele lat prób i ciągle stałem w miejscu. W końcu trafiłem do Pani Moniki i naprawdę widzę efekty. Przyjazna atmosfera, świetnie dobrane ćwiczenia, konwersacje i zawsze dużo dobrego humoru potrafią nawet po bardzo ciężkim dniu spowodować, że zawsze czekam na kolejne zajęcia z niecierpliwością. Gorąco polecam bo te zajęcia to strzał w dziesiątkę.
Bartek
10.08.2017 r.
Best English teacher ever! Atmosphere, preparation for classes, homework :-) I strongly recommend lessons with Monika
Krzysztof
13.07.2017 r.
Zajęcia kompletne: czytanie, mówienie i pisanie. Mocny nacisk na detale, które okazują się istotne podczas konwersacji z obcokrajowcami. Po zajęciach z Moniką jest się przygotowanym na bezproblemowe funkcjonowanie w świecie anglojęzycznym. W tym pomaga zaangażowanie i świetne przygotowanie Moniki. Oceniam na 6 przygotowanie dydaktyczne i zdecydowanie bardziej wartościowe zajęcia z Moniką niż z niejednym tzw. native speakerem.
Beata
12.07.2017 r.
Jeśli macie dylemat, którą ze szkół językowych wybrać, która będzie gwarantowała wysoką jakość kształcenia a co za tym idzie szybkie efekty nauki, z pewnością polecę Wam szkołę językową "Perfect Skills". Sama wybrałam i naprawdę nie żałuję podjętej decyzji! Przygodę z nauką języka w tej szkole podjęłam dwa lata temu, kontynuuje do dziś i z pewnością będę kontynuować. Miła i przyjazna atmosfera podczas zajęć zarówno w sali wykładowej jak i w plenerze oraz, jak i nie przede wszystkim profesjonalna kadra dydaktyczna sprawia, że nauka staje się prawdziwą przyjemnością i wytchnieniem po dniu pełnym pracy! :)
Jarek Raszewski
11.07.2017 r.
Mój sceptycyzm co do nauki języka angielskiego przerodził się po półrocznym kursie w Perfect Skills w optymizm i ufność, że nawet nie rozruszany mózg można poruszyć sposobami, które wykorzystuje Pani Monika w swoich szkoleniach. Ostatnia lekcja w terenie dała mi nadzieję że w wakacje już nie będę potrzebował tłumacza :) Dziękuję Pani Moniko.
Monika
30.05.2016 r.
Spotkania z Moniką to najlepszy sposób na "popracowy" relaks, podczas którego uczysz się angielskiego. I mimo, że nieraz nic mi się nie chce, to na lekcjach dostaję drugiego życia...Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak świetnym nauczycielem języka. Na lekcjach Moniki przestaję się bać mówić...a to dla mnie najważniejsze. Swobodna atmosfera, atrakcyjne zajęcia, uśmiech, zaangażowanie i pasja Moniki oraz świetna grupa to jest to co daje moc!!! Polecam wszystkim
Saba
02.11.2015 r.
Nigdy wcześniej nie uczyłam się języka angielskiego. Zapisałam się na kilkumiesięczny kurs. Niestety nie należał on do zbyt atrakcyjnych przedsięwzięć. Na szczęście wydarzył się CUD i moją grupę przejęła Pani Monika. Lekcje stały się naprawdę atrakcyjne. Ledwo skończyła się jedna a ja już nie mogłam doczekać się następnej. Cudowny nastrój, dużo radości i humoru oraz to co w tych sprawach najbardziej się liczy czyli pasja, którą oczywiście mnie zaraziła.
Moim zdaniem Pani Monika jest najlepszym nauczycielem jakiego udało mi się w tym życiu doświadczyć. Przede wszystkim posiada wszelkie cechy dobrego nauczyciela takie jak cierpliwość, mądrość i dużo akceptacji. Zawsze służy swoją wiedzą i wsparciem. Ma taką charyzmę, która powoduje, że naprawdę chcesz się nauczyć. Jest profesjonalistką, która ma ogromną wiedzę i zna się na swoim fachu. Jej sposób prowadzenia lekcji, zaangażowanie i entuzjazm dały świetny wynik, mimo bardzo krótkiego czasu nauki: zdałam egzamin!
Marta
23.09.2015 r.
Miałam duży problem z przełamaniem bariery komunikacyjnej w języku angielskim. Wcześniejsze próby nauki w szkołach językowych dały podstawy, niestety nie byłam gotowa po prostu komunikować się w języku angielskim. Trafiłam do p. Moniki i to był strzał w 10. Już po pierwszych indywidualnych lekcjach nabrałam wiary w siebie i swoje możliwości. Bezstresowe lekcje nastawione na komunikację i mówienie spowodowały, że dzisiaj samodzielnie podróżuje po świecie, komunikuję się w tym języku i w dalszym ciągu chcę się rozwijać. Tylko u p.Moniki- szczerze polecam!
Karol
06.12.2014 r.
Bez wątpienia najlepszy nauczyciel języka obcego z jakim miałem przyjemność się uczyć. Zajęcia prowadzone przez Panią Monikę są bardzo urozmaicone, co sprawia, że nawet zajęcia trwające 3h potrafią w każdej chwili wzbudzać ciekawość uczącego się. Pani Monika to nauczyciel wykazujący się dużą cierpliwością, prowadzący zajęcia w sposób bezstresowy, a zarazem potrafiący zmotywować do nauki, a co najważniejsze w sposób prosty i logiczny dla każdego potrafi przekazać wiedzę drugiej osobie. Serdecznie polecam i dziękuję za dotychczasową naukę :)
Ewka
25.08.2014 r.
Jeżeli ktoś powie Ci że języka angielskiego powinno się uczyc tylko jak jest się młodym to ja od razu temu zaprzeczam. Jestem osobą 50+ próbowałam się uczyc angielskiego z ujemnym skutkiem, aż trafiłam do grupy Moniki. Jest to grupa mieszana wiekowo, a metody nauczania Moniki powodują, że ja nie tylko rozumiem co się do mnie mówi, ale też staram sie mówic i brac czynny udział w zajęciach. Nie boje się otworzyć buzi i mówić, oczywiście po angielsku. Mimo różnicy wieku grupa jest zgrana nie rywalizujemy, pomagamy sobie nawzajem dzięki Monice. Ona każdego z nas traktuje tak samo, wiadomo są słabsi i Ci co umieją więcej, a mimo to nikt nie czuje się gorszy. Takich zajęc nie chce się opuszczac. Dziękuję!
Iza Przybyłkiewicz
01.09.2013 r.
Uczęszczam na zajęcia z języka angielskiego które prowadzi Monika. Jest ona profesjonalną nauczycielką którą cechuje pogodne usposobienie. Monika ma bardzo skuteczne techniki nauczania umożliwiające szybkie przyswajanie i zapamiętywanie przedstawionego przez Nią materiału. Dzięki temu, że na zajęciach rozmawiamy na bardzo wiele różnych tematów jest ciekawie i szybko przyswajam nowe słówka. Jeżeli ktoś chciałby rozpocząć przygodę z nauką języka angielskiego bądź rozszerzyć zdobyte już umiejętności w zakresie języka angielskiego bardzo polecam naukę z Moniką :)
Alina
23.08.2013 r.
Dla mnie zajęcia z jez.angielskiego z Moniką to naprawdę duży skok do przodu. Do tej pory uczyłam się wyłacznie korespondecyjnie i sporadycznie. Te spotkania zmobilizowały mnie do nauki i ośmieliły do prawadzenia konwersacji. Myslę, że duży wpływ ma sposób prowadzenia tych lekcji przez Monikę. Zawsze ciekawie , z humorem i nie ma czasu na nudę.
Polecam gorąco!
Kasia
19.08.2013 r.
Na kurs uczęszczam od marca br. Trafiłam do wspaniałej grupy, w której każda z nas jest indywidualnością, jednak wszystkie razem tworzymy zgrany team. Zajęcia z Moniką to nauka, satysfakcja i dobra zabawa. Dzięki jej profesjonalizmowi oraz wyszukanym i ciekawym metodom nauczania szlifuję angielski i mile spędzam czas. Polecam wszystkim, początkującym i zaawansowanym, pragnącym porozumiewać się w języku angielskim.
Ewa
15.08.2013 r.
Jestem uczniennicą Moniki od prawie pół roku i jestem zachwycona Jej sposobem nauczania. Zajęcia są ciekawe a Monika stara się aby nie były nudne (z powodzeniem). Dużym plusem jest dla mnie fakt, że na zajęciach mówimy wyłącznie w języku angielskim. Pozwala to na ?osłuchanie? się z językiem. Na wcześniejszych kursach, w których brałam udział, kładziony był nacisk przede wszystkim na gramatykę. Dużo pisania, mało ćwiczenia, czyli zasada: naucz się na pamięć. Monika potrafi wytłumaczyć zawiłość angielskiej gramatyki w sposób bardzo przejrzysty i zabawny. Skutkuje to tym, że od razu zapamiętujesz panujące zasady?
Wszyscy, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego oraz tym, którzy chcą odświeżyć swoją wiedzę, z czystym sumieniem polecam zajęcia z Moniką. Satysfakcja gwarantowana.
Monika
12.08.2013 r.
Zajęcia z Panią Moniką rozpoczęłam w lutym 2013r. na zajęciach organizowanych w ramach projektu "Kobieta na szlaku sukcesu" ( luty - październik 2013, zajęcia 2x90 minut). Pani Monika jest elastycznym lektorem, otwartym na propozycje grupy, z jednoczesnym dużym wyczuciem przy korygowaniu pomyłek, co też czyni z dużą wyrozumiałością. Monika Kudlicka wychodzi z założenia, że błędy są normalną rzeczą towarzyszącą nauce języków obcych i że nie powinno się bać ich popełniać. Takie podejście pozwoliło mi przełamać barierę komunikacyjną. Dodatkowe materiały dydaktyczne aktywizują całą grupę i utrwalają zwroty. Pani Monika skutecznie przekazuje wiedzę, motywuje do pracy oraz tworzy przyjemną atmosferę zajęć. Szczególnie polecam zajęcia z Panią Moniką osobom, które chcą nauczyć się praktycznego języka angielskiego, nastawionego na rozwój komunikacji. Dzięki zajęciom z Panią Moniką, angielski naprawdę można polubić :)
Helena Olech
05.08.2013 r.
Monika Kudlicka lektor języka angielskiego na kursie "Kobieta na szlaku sukcesu".
Serdecznie zachęcam do udziału w kursach j. angielskiego z jej udziałem. Osoba bardzo kompetentna, zaangażowana, zorganizowana, punktualna w pracy . Widać ,że język angielski i nauczanie jest jej pasją. Lubi ludzi , których uczy i chętnie odpowiada na pytania, tłumaczy i wyjaśnia niuanse angielskiego. Dba by każdy słuchacz miał tyle samo czasu na indywidualne wypowiedzi, by każdy z grupy pracował z każdym, co znakomicie integruje słuchaczy. Cierpliwie i taktownie koryguje błędy, zauważa postępy, stosuje różnorodne metody w pracy, korzysta z różnorodnych materiałów czym motywuje słuchaczy do nauki sprawiając, że zajęcia są bardzo ciekawe i intensywne. Przygotowuje ciekawe, przydatne słownictwo, wyrażenia, które stanowią punkt wyjściowy do dyskusji na różne tematy. Poziom zajęć dostosowuje do poziomu grupy, zainteresowań i potrzeb. Życzyłabym sobie dalszej nauki z nią na kolejnych kursach.
Ania
23.07.2013 r.
Nauka języka angielskiego z Moniką sprawia mi dużo radości. Zajęcia prowadzone są w sposób bardzo dynamiczny (czasami, aż trudno uwierzyć, że minęło już 1,5 godziny). Monika kładzie nacisk na swobodę w komunikacji. Stosuje świetne metody dydaktyczne, które w połączeniu z jej pozytywną osobowością sprawiają, że chce mi się zaangażować w te zajęcia i systematycznie uczyć nowych wyrażeń.
Monika zaraża swoją pasją do j. angielskiego.
Marzena
16.07.2013 r.
Angielskiego ponownie zaczęłam się uczyć w lutym 2013 roku po dość dużej przerwie na poziomie średniozaawansowanym. Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia zajęć. Na uczelni zajęcia były totalną porażką i wielkim stresem więc teraz nadrabiam braki. Zdałam sobie sprawę, że można uczyć się
w sposób zabawny, przyjemny i zarazem skuteczny. Odzyskałam motywacje i chęci do nauki. Musze przyznać ze zajęcia są przygotowywane bardzo starannie. Osoby z mojego kursu są bardzo sympatyczne, a prowadząca bardzo otwarta i zabawna. Chociaż wymaga i każe mi robić zadania domowe, to jednak
potrafi przekazać wiedzę w sposób entuzjastyczny i przejrzysty, dzięki czemu słówka i zwroty na długo pozostają w mojej głowie. Polecam wszystkim.
Iwona
05.07.2013 r.
Jak nie rozumiesz jakiegoś angielskiego słowa, Monika ci wytłumaczy 30-toma innymi słowami, zawsze jakieś z nich znasz i zaczynasz kojarzyć.
Monika zajęcia prowadzi z pasją, nawet jeśli nie lubisz angielskiego, ona tą pasją cię zarazi.
Chcesz się uczyć szybko? Będziesz. Monika prowadzi podwójne lekcje; na zajęciach, duże zadanie domowe /szczególnie gdy jest weekend/ plus zestaw materiałów na mail. Jeśli skupisz się tylko na zajęciach, a trafisz na ambitną grupę /uczącą się/, możesz zawsze być w ogonie.

Referencje

Współpraca

Firmy, z którymi podjęłam współpracę:

 • Advanced Corporate Training - Warszawa,
 • Centrum Językowe Professo - Wrocław,
 • Centrum Szkoleniowe Masterlang - Kraków,
 • Centrum Szkoleń i Innowacji - Lublin,
 • Funmedia - Wrocław,
 • Prime Language Teaching - Kielce,
 • TeacherSteam,
 • Wyższa Szkoła Handlowa - Wrocław.

Firmy, w których prowadziłam szkolenia:

 • Cargill Polska,
 • Castorama - Wrocław,
 • Diehl Controls Polska S.A.,
 • Heads and Noses,
 • Hoist Polska
 • Hydromax - Wrocław,
 • Ispol - Kielce,
 • Jeronimo Martins Polska - Wrocław,
 • Kennametal,
 • KFC - Wrocław,
 • Mitex - Kielce,
 • Nokia - Wrocław.

Prowadzone przeze mnie kursy w ramach programów unijnych:

 • „Akademia Języka Angielskiego” - Wrocław,
 • „Kobieta na Szlaku Sukcesu” - Wrocław,
 • „Poliglota” - Wrocław.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pliki ciasteczek (cookies)

Ciasteczka (ang. cookies) to niewielkie pliki tekstowe pochodzące z witryny www i zapamiętywane przez przeglądarkę internetową użytkownika serwisu. Zawierają najczęściej adres strony internetowej, czas przechowywania na urządzeniu użytkownika oraz własny unikatowy identyfikator.

Witryna www.perfectskills.edu.pl używa ciasteczek w celu optymalizacji korzystania ze strony oraz gromadzenia danych statystycznych. Informacje te pozwalają identyfikować sposób korzystania użytkowników z witryny, co daje nam możliwość późniejszego ulepszania jej struktury i zawartości.

Dowiedz się więcej o plikach „ciasteczek” >>

Większość przeglądarek internetowych domyślnie akceptują pliki ciasteczek. W każdej chwili można wyłączyć w przeglądarce ich akceptację, jednak efektem takiej zmiany mogą być utrudnienia związane z obsługą usług świadczonych za pośrednictwem różnych stron internetowych, w tym www.perfectskills.edu.pl.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zmienić ustawienia lub wyłączyć obsługę „ciasteczek” skorzystaj z plików pomocy swojej przeglądarki lub odwiedź stronę jej producenta.

W razie pytań lub problemów z obsługą plików ciasteczek prosimy o kontakt.